Vernisáž – Drevenô Koliesko, Penati Club

charitatívna výstava

November 22, 2022 Bratislava - Dúbravka, SK

Details

Time : 18:30
Venue : Penati Club
Address : Agátová 33
Zip : 841 01

OZ “Súčasť života” v spolupráci s JEDEN RODIČ, n. o. si vás dovoľujú pozvať na charitatívnu výstavu spojenú s dražbou diel, ktorá sa uskutoční v Penati Clube v Bratislave, Dúbravke.

Pomoc deťom osamelých rodičov je hlavným mottom umelcov, ktorí sa zapojili do výzvy a vytvorili výtvarné diela na drevenom koliesku. Ide o pokračovanie dobročinného projektu Bude ako nebolo.

Z predvianočnej aukcie, ktorá sa bude konať 22. novembra v Penati Clube v Bratislave, pôjdu vydražené peniaze na pomoc osamelým rodičom a ich deťom. Sociálny podnik Drevenô koliesko, patriace pod občianske združenie Súčasť života, tak dokáže poskytnúť prácu a mzdu pre rodičov a nezisková organizácia Jeden rodič im poskytne komplexnú odbornú a humanitárnu pomoc pre členov jednorodičovských rodín, aby sa dokázali lepšie dostať z náročnej životnej situácie.

Drevené koliesko je symbolom občianskeho združenia Súčasť života a sociálneho podniku Drevenô koliesko, ktoré pomáhajú vdovám a vdovcom poskytovaním práce a uplatnením sa v živote.

 

Moderátorka večera: Katka Brychtová
Hudobný hosť: Peter Luha

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram