Leo Rojas Show

Leo Rojas Show, Peter Luha

May 21, 2022 Bratislava, SK

Details

Time : 19:30
Venue : Majestic Music Club
Address : Karpatská 2

Ak máte vyhranený hudobný vkus alebo si len radi rozširujete obzory vo svete kvalitných hudobníkov, potom ste už zaručene počuli o Leovi Rojasovi. Pokiaľ však nie, určite by ste si tvorbu tohto talentovaného speváka a multiinštrumentalistu mali vyhľadať a vypočuť. Minimálne tak, aby ste vedeli, čo môžete očakávať na jeho koncerte, ktorý sa uskutoční v bratislavskom MMC 21. mája 2022.

Leo pôvodne pochádza z Ekvádoru a je jedným z posledných juhoamerických indiánov. Svoje korene, samozrejme, pretavuje aj do hudobnej tvorby, v ktorej sa miešajú prvky tradičnej juhoamerickej hudby s etnom a world music. Tieto aspekty sú podtrhnuté využívaním nástrojov ako panová flauta či rôzne píšťaly z jeho rodnej zeme. Keď sa započúvate do jeho hudby nie len ušami, ale hlavne srdcom a dušou, otvoria sa vám nové dimenzie, v ktorých sa k vám prihovoria Leovi predkovia.

Kariéra tohto talentovaného umelca neoficiálne začínala už v momente, keď prišiel v roku 2000 do Španielska a odtiaľ sa neskôr presunul do Nemecka, kde nejaký čas fungoval ako pouličný hudobník. Za jeho oficiálny začiatok sa dá považovať až jeho účinkovanie v nemeckej talentovej šou Das Supertalent, ktorej sa zúčastnil v roku 2011. Teda, Leo sa nielen zúčastnil, ale nekompromisne zvíťazil, vďaka čomu sa o ňom dozvedel svet. Jeho víťaznou piesňou vo finálnej ,,bitke“ bola The Lonely Shepherd.

Čo sa týka Leovej tvorby, zatiaľ má na konte päť štúdiových albumov. Zatiaľ posledný mu vyšiel v roku 2017 pod názvom Leo Rojas. Budúci rok sa však jeho albumová tvorba rozšíri o ďalšiu nahrávku. Tá sa bude volať Colours Of Nature, pričom už teraz si môžete z nej vypočuť dve ochutnávky v podobe dvoch skladieb.

V oblasti ocenení Leo už dvakrát získal zlato za predaj viac než 200 000 albumov.

Vystúpenia ,,syna Ekvádoru“, ako je Leo známy, sú silným kultúrnym a hudobným zážitkom. Jeho tvorba je niečo, čo treba precítiť, aby ste ju pochopili. Na svoje si zaiste pri ňom príde každý milovmík hudobnej exotiky a nie iba tí z vás, ktorým sedí do uší juhoamerická hudba či etno.

Na Bratislavskom koncerte sa predstaví ako predskokan multižánrový gitarista a spevák Peter Luha.

VIP zóna zahŕňa občerstvenie ako minerálka, víno, slané pochutiny

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: ZŤP 17€ (ZŤP vstupenky je možné zakúpiť iba na predajných miestach siete Ticketportal.)

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.

Počet vstupeniek je limitovaný.

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram