Milí gitaroví priatelia, ak sa chcete naučiť správne hrať na gitare, zbaviť sa zlozvykov, vylepšiť hru a naozaj chcete na sebe pracovať, rád vás privítam v mojej Online gitarovej škole!

🎸 Učím hru na akustickej aj elektrickej gitare, od začiatočníkov až po pokročilých (15-100 rokov). Najskôr napravím vaše zlé návyky a potom vás budem učiť, motivovať a pokúsim sa vás posunúť k vašim gitarovým cieľom.

👉 Naučte sa so mnou základy gitary, hru s prstami, brnkátkom alebo palcovým brnkátkom, rôzne gitarové techniky, štýly, rytmy, teóriu, piesne, sóla, improvizáciu.. v tempe a obtiažnosti, ktoré si sami zvolíte. Dôležité je pre mňa motivovať a učiť, nie odrádiť od hrania. 😉

Rád vám pomôžem aj s domácim nahrávaním, komponovaním skladieb, live loopingom, gitarovou výbavou..

Nebojte sa mi napísať v prípade záujmu o lekcie, opýtať sa čokoľvek. Veľmi rád naučím každého, kto sa naozaj chce učiť! 😉

Na online hodiny používam Zoom, bežné hodiny sú zvyčajne do 60 minút raz týždenne.

KÚPTE SI MOJE LEKCIE – MODERNÉ GITAROVÉ TECHNIKY V PRAXI:

        

Ak sa chcete ešte viac samostatne ponoriť do nácviku rôznych gitarových techník, TU nájdete moje lekcie a kompozície v notách a TAB-och (alternate picking, rozklady, gitarový slap, tapping..)

Pripravujem sériu lekcií na gitare, ktorá pomáha osvojiť si tradičné aj netradičné gitarové techniky zaujímavejším spôsobom, ako len cvičením bezduchých stupnicových postupov.

Sú to vlastne krátke gitarové etudy a každá je založená na jednej gitarovej technike. Pri cvičení týchto typov lekcií môžete získať lepšiu predstavu o tom, ako používať rôzne techniky v konkrétnych skladbách.

Veľa zdaru do cvičenia!