Unikátny projekt slovensko-afrického dua, ktoré tvorí Peter Luha, slovenský multiinštrumentalista, spevák, skladateľ, hudobný producent a pedagóg spolu s viedenským spevákom, hercom a tanečníkom pochádzajúcim z Nyamandlovu v Zimbabwe, Futurelove Sibanda. Spoločný projekt umelcov začal po ich úspešnom prvom sólovom vystúpení na Silvestrovom Galakoncerte vo Viedenskom Konzerthause v roku 2018. Presvedčte sa, že slovenský a africký hudobný temperament od seba nemá vôbec ďaleko! V ich hudbe je všetko a nie je možné ju opísať slovami –  je to vaša budúca láska – „futurelove“!

 

 

 

 

Futurelove Sibanda
Kombináciou výrazných a oduševnených vokálov, dojemnej lyriky a charakteristického karamelového hlasu, je Futurelove-ova hudba srdečná, emocionálna a pripomína umelcov v duchu Johna Legenda a Jamesa Vincenta McMorrow. Oliver Pocher, nezávislý komik a televízna osobnosť v Nemecku, ho opísal ako „dokonalú kombináciu medzi Bobom Marleym a Lennym Kravitzom“. Všestranný Futurelove-ov vokál sa nedá zaškatuľkovať do nejakých žánrov.

futurelovesibanda.com
facebook.com/futurelovesibanda
instagram.com/futurelovesibanda

Peter Luha
Jeho jedinečná virtuózna hra vychádza z pestrého mixu gitarových techník (perkusívne údery, slap, tapping, fingerstyle..). Pri svojich vystúpeniach majstrovsky kombinuje spev, beatbox, hru na špeciálnej gitare, zobcovej flaute a perkusiach a vďaka technike takzvaného loopingu tak dokáže sám nahradiť celú kapelu..

peterluha.com
facebook.com/peterluha.guitart
instagram.com/peterluha_music
twitter.com/peterluha

 

KONTAKT

 

SLEDUJTE NÁS NA FB:

technical rider & stage plan for organizers:

 

 

Photo: Ondrej Kupča